Испратете ни Е-маил

  За нас

  Ние Delmak.mk го олеснуваме купувањето на автомобилски делови преку Интернет, обезбедувајќи точни и детални информации за опремата, што го прави едноставното и без проблеми искуство во купувањето. Нашиот вграден избирач на возила ви овозможува исто така да пребарувате од нашиот каталог на висококвалитетни делови и додатоци по година, марка и модел.

  Ве охрабруваме да го истражите нашиот огромен избор на делови за автомобили! Ако не можете да го пронајдете она што го барате, не двоумете се да ни се јавите денес и да разговарате со еден од нашите специјалисти за авто делови. Ние секогаш сме тука за вас да ви помогнеме да ги пронајдете потребните делови: 070/264-700

  ИНФОРМАЦИИ

  mail

  Емаил:

  location

  Адреса:

  ул. 1520 бр. 15, Пинтија, Скопје 1000

  call-center

  Телефонска подршка:

  Пон – Нед од 09:00 до 20:00

  phone-call

  Телефонски број:

  +389 70 264 700